PODPOŘTE NÁŠ SOUBOR V PROJEKTU – rádi bychom natočili vlastní CD s naší lidovou muzikou. Omlouvám se za trochu netradiční příspěvek, ale jak se říká, každá možnost se musí využít. Náš soubor připravil projekt v rámci grantového programu a nyní nastal den D – čas přesvědčit veřejnost o našem projektu.

Práce jakéhokoliv kulturního uskupení v naší zemi nespočívá jenom ve vlastní umělecké práci, ale bohužel její nedílnou součástí je i hledání finančních zdrojů. Kromě podpory města a některých sponzorů jsou jednou z možností i různé granty a to je právě tento náš případ.

Náš soubor potřebuje vlastní nahrávku jako sůl – jednak bychom mohli vystupovat i v čase, kdy naše lidová muzika Šmikuranda nemůže a jednak bychom mohli udělat nahrávku, kterou potřebuje náš region. Lidové písně Podkrkonoší a Podorlicka, odkaz velmi bohatý, ale bohužel trochu v zapomnění. Naštěstí se o tuto hudbu široká veřejnost stále více a více zajímá, což můžeme vidět na folklorních festivalech i jiných vystoupeních.

Rádi bychom tuto hudbu dostali na hudební nosič, proto jsme se přihlásili do grantového programu, kde však o projektech a jejich osudech rozhoduje veřejnost. Proto se obracím touto cestou na všechny přívržence lidové huby a vlastně celou širokou veřejnost.

Vaše podpora je jednoduchá, stačí kliknout na odkaz a dát To se mi líbí k fotce našeho souboru v rámci tohoto programu.

Nebude vás to stát ani minutu a podpoříte dobrou věc.

Děkujeme za Vaši podporu.

Odkaz je tady:

https://www.facebook.com/PROCesko/photos/a.2194689290861609/2194713650859173/?type=3&theater

 

Please follow and like us:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *